Green Manufacturing

Green Manufacturing

We are committed to sustainability by using 100% renewable energy sources.

green-manufacturing.jpg

Know-how and Experience

We are shaping your products with 35 years of packaging business experience and know-how.

we-blend-with-knowhow-and-experience.jpg

Innovative Approach

Vetas is following the latest innovations in packaging industry globally and adapting these.

innovative-approach.jpg

High Quality Production

We are providing a high quality solution customer focused

high-quality-production.jpg

Vetaş Plastik ve Ambalaj San. A.Ş.

 

With more than 35 years of work experience, knowledge and experience of Management and Employees, with technological innovations; is a company that has adopted the principle of customer satisfaction and quality presentation.
Our company, which has been operating in Güneşli - Istanbul on a closed area of 5.000 m2 since 2001, continues its activities in Çerkezköy factory on a closed area of 13.000 m2 and a total area of 16.500 m2 as of 2017.

0 YEARS OF EXPERIENCE
0 TONS ANNUAL CAPACITY
0 EXPORTED COUNTRIES
0 HOURS OF RESPONSE TIME

Tanıtım Filmi

Vetaş Plastik; insan, teknoloji ve değişimi esas alarak üretmiş olduğu ürünlerinde rekabetçi fiyat, her defasında standart ürün, süratli ve sürekli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Kalite

En güncel teknolojilerin kullanıldığı üretim hattımız ve partnerlerimizin talebine karşılık verdiğimiz en uygun ve en kaliteli materyal seçimlerimiz ile, kaliteyi devamlı istenilen seviyede tutmakta ve devamlı artırmaktayız.

Standart

Uluslararası geçerliliği olan ve her dönem sertifikasyon kuruluşlarınca üretim tesislerimizde denetimini geçirdiğimiz ve firmamızın hak kazandığı ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, FSSC 22000 gibi sertifikalarla firmamızın yönetim ve üretim standardını sürekli korumaktayız

Sürat

Partnerlerimizin taleplerini en hızlı şekilde karşılayıp en kısa sürede istenilen konuma teslim edecek çalışma prensibimiz ile yolumuza devam etmekteyiz.

Süreklilik

Çalıştığımız müşterilerimizi müşteriden ziyade bir partner / ortak olarak görmekte ve işbirliğimizi uzun dönemlere yayma politikası izleyerek her iki tarafın da kazanması için çabamızı sürdürmekteyiz.

Yenilik

Dünyadaki çevresel hassasiyeti de göz önünde bulundurarak, materyal seçimlerimizden, ürünlerimizde ve üretim hattımızda yaptığımız geliştirmelere kadar devamlı yenilikçi bir yaklaşım izlemekte ve yeniliği firmamızın Temel direklerinden biri olarak görüp Vetaş olarak bütünüyle buna göre şekillenmekteyiz.